فهرست مطالب و عناوین این بخش

بست گریتینگ چیست

Clamp Grating

بست گریتینگ چیست؟

در ادامه به پاسخ سوال "بست گریتینگ چیست؟" و چرا درخواست خرید بست گریتینگ بسیار بالا میباشد میپردازیم.

 

روش های نصب کردن گریتینگ در پلتفرم، سازه و یا سطح های بتونی با در نظر گرفتن نیاز و پیش بینی های تعمیر و نگهداری متفاوت است. (مثال: جوشکاری، بتن ریزی، بست یا کلمپ، پیچ و مهره و ...)

 

تجربیات و اتفاقات مختلف مثل تعویض گریتینگ، تعمیر گریتینگ ساخته شده و یا به وجود آمدن تغییرات در محل نصب، ساپورت ها و خود سازه یا ساختمان، ثابت کرده است، گریتینگ باید به گونه ای نصب شود تا امکان انتقال یا حذف آن به سادگی انجام گردد.

 

همچنین بست گریتینگ (Clamp) برترین موردی است که برای این موضوع توصیه می شود. بست گریتینگ سه بخش اساسی دارد : چنگکی، ابرویی و پیچ و مهره.

 

در موقع نصب کردن گریتینگ، یک سمت چنگکی درون چشمه ی گریتینگ و سمت زیر ساپورت (ناودانی یا تیرآهن) قرار دارد. لذا ابرویی بر روی گریتینگ با بستن پیچ و مهره، موجب تثبیت بست گریتینگ روی ساپورت ها خواهد شد.

 

بست گریتینگ در دونوع گالوانیزه گرم و استنلس استیل بیشترین استفاده و کارایی را دارند و معمولا درخواست خرید بست گریتینگ ها از این نوع ها بیشتر از انواع دیگر آن میباشد.

گریتینگ گالوانیزه چیست، بهترین گریتینگ گالوانیزه اراک، آرکا گریتینگ

خرید بست گریتینگ

به جهت فرایند نصب بر روی گریتینگ و سازه های فلزی از شیوه های مختلفی استفاده میگردد.

مانند : جوشکاری، بتن ریزی، رول بولت و یا بست گریتینگ. 

 

در بین این روش ها، نصب به وسیله بست گریتینگ بهترین، مطمئن ترین و بهینه ترین روش میباشد.

 

برای نمونه اگر گریتینگ با استفاده از عمل جوشکاری نصب گردد، به غیر از آسیب و نابودی کامل سطح گالوانیزه گریتینگ و خوردگی گریتینگ، نمیتوان آن را برای عملیات ها و فرایند های جانبی و تعمیرات جدا کرد.

 

همچنین گازی که در زمان جوشکاری گالوانیزه به وجود میاید، سلامتی نصاب را به خطر میاندازد و مشکلات فراوانی به وجود میاورد.

 

از دیگر خوبی های بکارگیری بست گریتینگ میتوان به قابلیت جدا سازی از گریتینگ و سازه، نصب راحت و به سرعت، جلوگیری از آسیب دیدن پوشش گالوانیزه گریتینگ، کم کردن هزینه ها و مخارج، امنیت بیشتر و … اشاره کرد.

 

همانطور که قبل تر به آن اشاره کردیم، کلمپ یا بست گریتینگ وسیله ایست جهت ثابت نگه داشتن گریتینگ. استفاده از بست گریتینگ یکی از بهترین و مرسوم ترین روش های نصب گریتینگ میباشد. 

 

استفاده از بست گریتینگ حسن های بسیاری دارد. در روش استفاده از بست گریتینگ در ازای نصب هر ۱ متر مربع، چهار عدد بست گریتینگ یا یا کلمپ نیازاست.

 

در صورتی که از بست گریتینگ (کلمپ) جهت نصب گریتینگ استفاده گردد، هر موقع که نیاز باشد قادر هستید گریتینگ را از محل نصب خود جدا کنید و یا آن را جا به جا نمایید.

 

نصب گریتینگ با بست گریتینگ، به روش های موقت و یا ثابت قابل طراحی و پیاده سازی میباشد و به دانش خاصی نیاز نیست.

گریتینگ گالوانیزه چیست، بهترین گریتینگ گالوانیزه اراک، آرکا گریتینگ
گریتینگ گالوانیزه چیست، بهترین گریتینگ گالوانیزه اراک، آرکا گریتینگ

خرید بست گریتینگ

Clamp Grating

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش جهت خرید بست گریتینگ با شماره های زیر تماس بگیرید :

مزایای استفاده از بست گریتینگ (کلمپ)

بست گریتینگ (کلمپ) مزیت های بسیاری دارد. از جمله مزیت های استفاده از بست گریتینگ میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • باز و بسته کردن بست گریتینگ با سرعت بسیار زیاد (زیر ۱ دقیقه)
  • روش نصب سریع و راحت گریتینگ و جلوگیری از آسیب رسیدن به پوشش گالوانیزه گریتینگ
  • دسترسی داشتن به بخش های زیرین گریتینگ برای تعمیر و نگهداری بهتر
  • جلوگیری از بروز مشکلات و خطر های مختلف ناشین از حفاری، سوراخکاری و جوشکاری.
  • صرفه جویی در زمان وهزینه و همچنین امنیت بسیار بالا
  • قیمت بسیار مناسب این محصول (بست گریتینگ) در عین دارا بودن کیفیت ساخت و گالوانیزه عالی و بهینه
تماس با واحد بازرگانی و فروش بست گریتینگ
تماس با واحد بازرگانی و فروش بست گریتینگ

نکات مهم در خرید بست گریتینگ (کلمپ)

به دلیل استفاده‌ بالایی که از نوع های مختلف بست گریتینگ (کلمپ) در صنعت های گوناگون میگردد، هم اکنون شرکت ها، کارخانه ها و سازنده های بسیاری در ایران و اراک در حوزه تولید و طراحی بست گریتینگ و نوع های مختلف بست گریتینگ (کلمپ) فعالیت میکنند.

بسیاری از مجموعه های تولید بست گریتینگ (کلمپ) در مناطقی از جمله اراک، تهران و اصفهان قرار دارند و سازه های خود را با عنوان های مختلفی از جمله بست گریتینگ اراک به فروش میرسانند.

اگر شما قصد خرید بست گریتینگ از جمله بست گریتینگ اراک را دارید پیشنهاد میشود به سراغ مجموعه های تولید گریتینگ درجه یک و معتبر و سازنده بهترین بست گریتینگ ها بروید.

به دلیل این که این مجموعه ها از روش ها و دستگاه های استاندارد و به روز در ساخت بست گریتینگ استفاده مینمایند و در نتیجه شما میتوانید بهترین بست گریتینگ (کلمپ) را خرید نمایید.

مجموعه آرکا گریتینگ به واسطه حضور پر درخشش خود در صنعت ساخت و خرید گریتینگ از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان بست گریتینگ در ایران و اراک محسوب میشود.

سفارش و خرید بست گریتینگ (کلمپ)

سفارش و خرید بست گریتینگ (کلمپ) از مجموعه آرکا گریتینگ به صورت تلفنی به واسطه نمایندگی فروش بست گریتینگ آرکا گریتینگ در تمام نقاط کشور ارائه میشود.

خرید بست گریتینگ از مجموعه آرکا گریتینگ بدون هیچ واسطه ای میباشد و با قیمت بسیار مناسب تر و سرعت بالاتر به مشتریان عزیز ارائه میشود که دارای کیفیت فوق العاده ای در مقایسه با قیمت و سرعت تولید این محصول میباشد.
این موضوع موجب میشود که خرید بست گریتینگ از مجموعه آرکا گریتینگ بسیار مقرون به صرفه باشد.
مشتریان عزیز در سراسر ایران به ویژه اراک قادر هستند تا جهت خرید بست گریتینگ به وببسایت ما مراجعه نمایند و پس از تماس با تلفن نمایندگی مرکزی نسبت به خرید بهترین بست گریتینگ اقدام نمایند.