فهرست مطالب و عناوین این بخش

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ مضرس چیست

Serrated Grating

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ مضرس چیست؟

در ادامه به پاسخ سوال "گریتینگ مضرس چیست؟" و چرا درخواست خرید گریتینگ مضرس بسیار بالا میباشد میپردازیم. در اصطلاح انگلیسی و مهندسی به گریتینگ مضرس، Serrated گفته میشود.

سطوح مشبک فلزی یا شبکه های فولادی که به عنوان گریتینگ (گریتینگ مضرس) شناخته میشوند، کاربرد های بسیار گسترده ای دارند.

به گونه ای که کارشناسان و مهندسان، پس از آنالیز و مشاهده حسن ها و خوبی های استفاده کردن از گریتینگ مضرس، تصمیم گرفتند تا از گریتینگ یا گریتینگ مضرس در کامل سازی و بهینه سازی طراحی های داخل شهر ها و ساختن ساختمان ها نیز بهره ببرند.

این گریتینگ مضرس یا همان صفحات مشبک فلزی به دلیل ساختار و شکل خاصی که دارند، قابلیت تحمل کردن میزان بار و نیروی بسیار بالا را دارند. در عین حال وزن پایین تری در مقایسه با سازه های همانند خود دارند.

و به همین علت بسیاری از افراد به دنبال خرید گریتینگ مضرس و بکارگیری آن در صنایع و محیط های خود هستند.

به علاوه عبور نور و عدم جمع شدن زباله ها و آلودگی های صنعتی در کف کارخانه ها و تولیدی ها یکی دیگر از خوبی های استفاده از گریتینگ (گریتینگ مضرس) میباشد.

بعضی اوقات به منظور نصب و پیاده سازی گریتینگ مضرس در محل هایی با رفت و آمد زیاد، وجود مواردی از جمله رطوبت و سطح های لیز و لغزنده، کف پوش میبایست اصطکاک بالاتری در مقایسه با موارد مشابه داشته باشد.

در نتیجه به همین علت تسمه های باربر گریتینگ مضرس و بعضی مواقع نیز تسمه ها یا نیم تسمه های رابط را از نوع گریتینگ مضرس (آجدار یا دندانه دار) میسازند.

خرید گریتینگ تسمه مضرس در چهارپهلو تابیده گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ تسمه مضرس گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ گالوانیزه

دلیل نیاز و خرید گریتینگ مضرس چیست؟ بعضی وقت ها به دلیل نیاز، تسمه های باربر و رابط گریتینگ را دندانه دار میسازند.

 

در این صورت به دلیل لغزنده بودن سطوح مورد نظر، گریتینگ را با تسمه دندانه دار میسازند. این مورد و مواردی که در ادامه به آن پرداخته ایم دلیل استفاده و خرید گریتینگ مضرس میباشد.

 

علت نام گذاری گریتینگ مضرس این است که تسمه های باربر را دندانه دار میکنند که این امر موجب به وجود آمدن اصطکاک زیادی مگردد.
عمده خرید گریتینگ مضرس عموما در مناطق مرطوب میباشد. زیرا گریتینگ مضرس اکثرا در مناطق و محیط های دارای رطوبت و روغنی بکار میبرند.

 

قبل از خرید گریتینگ مضرس میبایست به این نکته توجه نمایی که گریتینگ مضرس نوع های متفاوتی دارد. مانند گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه درچهار پهلوی تابیده و گریتینگ تسمه در نیم تسمه. تسمه های استفاده شده در گریتینگ مضرس دندانه دار است.

 

گریتینگ مضرس درخواست زیادی دارد و یکی دیگر از گریتینگ های پر طرفدار میباشد. بعد از گریتینگ گالوانیزه، اکثر درخواست های خرید گریتینگ مربوط به خرید گریتینگ مضرس میباشد.

 

بخش عمده ای از کاربرد و خرید گریتینگ مضرس در مواردی از جمله :

کف پوش سازه های فلزی، دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه ها، راه پله های ساختمانی و صنعتی، کانال های آب و فاضلاب، دریچه های بازشو و لولایی و ...

خرید گریتینگ تسمه مضرس در چهارپهلو تابیده گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ تسمه مضرس گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ تسمه مضرس در چهارپهلو تابیده گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ تسمه مضرس گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ مضرس

Serrated Grating

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش جهت خرید گریتینگ مضرس با شماره های زیر تماس بگیرید :

نکته مهم در مورد خرید گریتینگ مضرس

توجه فرمایید که جهت خرید گریتینگ مضرس، میبایست جزئیات و مشخصات مربوط به این محصول مشخص شود.

به علت اینکه مشخص شدن قیمت خرید گریتینگ مضرس به مقدار وزن و مشخصات فنی این گریتینگ بستگی دارد.

به منظور اطلاع از قیمت نهایی گریتینگ مضرس پس از محاسبات مقدار وزن و میزان مقاومت این گریتینگ مضرس در ۱ متر مربع، تناژ کلی کار با در نظر گرفتن متراژ مورد نیاز محاسبه میگردد.

خرید گریتینگ مضرس در اراک

به دلیل استفاده‌ بالایی که از نوع های مختلف گریتینگ از جمله گریتینگ مضرس در صنعت های گوناگون میگردد، هم اکنون شرکت ها، کارخانه ها و سازنده های بسیاری در ایران و اراک در حوزه تولید و طراحی گریتینگ مضرس و نوع های مختلف گریتینگ فعالیت میکنند.

بسیاری از مجموعه های تولید گریتینگ مضرس در مناطقی از جمله اراک، تهران و اصفهان قرار دارند و سازه های خود را با عنوان های مختلفی از جمله گریتینگ مضرس اراک به فروش میرسانند.

اگر شما قصد خرید گریتینگ مضرس از جمله گریتینگ مضرس اراک را دارید پیشنهاد میشود به سراغ مجموعه های تولید گریتینگ درجه یک و معتبر و سازنده بهترین گریتینگ ها بروید.

به دلیل این که این مجموعه ها از روش ها و دستگاه های استاندارد و به روز در ساخت گریتینگ مضرس استفاده مینمایند و در نتیجه شما میتوانید بهترین گریتینگ مضرس را خرید نمایید.

مجموعه آرکا گریتینگ به واسطه حضور پر درخشش خود در صنعت ساخت و خرید گریتینگ از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان گریتینگ مضرس در ایران و اراک محسوب میشود.

خرید گریتینگ مضرس، سفارش بهترین گریتینگ مضرس، آرکا گریتینگ، گریتینگ مضرس اراک
تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ گالوانیزه
خرید گریتینگ مضرس، سفارش بهترین گریتینگ مضرس، آرکا گریتینگ، گریتینگ مضرس اراک
تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ گالوانیزه

تفاوت گریتینگ مضرس با سایر گریتینگ ها

انواع مختلفی از گریتینگ ها تولید میگردد و به خرید و فروش میرسد. گریتینگ مضرس با روش های همسانی با بقیه گریتینگ ها ساخته میگردد. به غیر از این تفاوت، گریتینگ مضرس در مقایسه با گریتینگ های دیگر و سازه های همسان، تفاوت های مهمی دارد. به عنوان یک مشتری که قصد خرید گریتینگ مضرس را دارد، در قدم اول میبایست به درستی و با دقت با این تفاوت ها آشنا گردد:
گریتینگ مضرس میزان وزن بسیار کمی دارد. به همین علت خرید گریتینگ مضرس و بکارگیری آن می تواند مقدار وزن گریتینگ و سازه نهایی را پایین آورد. این مورد وقتی که قصد مشتری عزیز کم کردن میزان وزن سازه میباشد، بسیار مهم و کاربردی است.
با اینکه وزن گریتینگ مضرس در قیاس با گریتنیگ های دیگر پایین تر میباشد، اما میزان استحکام و مقاومت گریتینگ مضرس بسیار بالا میباشد.
یکی دیگر از تفاوت های گریتینگ مضرس با بقیه گریتینگ ها این است که سرعت بالاتری در طراحی و ساخت دارد. در نتیجه میتوان گریتینگ مضرس را در زمان کوتاه تری طراحی و تولید کرد.
به علت کم شدن فرایند تولید، هزینه های تولید گریتینگ مضرس پایین تر خواهد بود. در نتیجه مشتریان میتوانند با قیمت مناسب تر و کمتری اقدام به خرید گریتینگ مضرس نمایند.