فهرست مطالب و عناوین این بخش

خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ پله فلزی چیست

Metal Stairs Grating

خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ پله فلزی چیست؟

در ادامه به پاسخ سوال "گریتینگ کف پله فلزی یا گریتینگ پله فلزی چیست؟" و "دلایل خرید گریتینگ پله فلزی" و اینکه چرا درخواست خرید گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی)  بالا میباشد میپردازیم.

 

گریتینگ پله فلزی یا همان گریتینگ کف پله فلزی است که با سطح مشبک طراحی شده. گریتینگ پله فلزی بیشتر جهت ارتباط طبقه های مختلف سازه های فلزی و پله های گردان دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز کاربرد دارد.

 

همچنین در راه پله های صنعتی بنا بر محیط کاری از انواع پله گالوانیزه بهره گیری می شود.

 

بعضی اوقات برای طراحی و ساخت راه پله های یک ساختمان صنعتی یا مسکونی، به علت موجود بودن شرایطی که آن مکان دارد، تنوع مختلف گریتینگ ها (گریتینگ پله فلزی)، جهت طراحی و تولید گریتینگ پله فلزی و پاگرد آن توصیه می شود.

 

به این طریق که پله های ساختمان را از انواع گریتینگ انتخاب شده تولید کرده و سپس در مکان مربوطه و برروی شمشیری ها به صورت پیچ و مهره و یا جوشکاری نصب می کنند.

 

به جهت پیچ و مهره کردن کف پله فلزی در شمشیری، از قطعات جداگانه به منظور بغل پله یا Fixing Plate استفاده می نمایند. این قطعه دارای یک عدد سوراخ گرد و یک عدد سوراخ لوبیایی به منظور تثبیت و تنظیم گریتینگ پله فلزی می باشد.

 

شمشیری های گریتینگ پله فلزی منطبق نقشه های از پیش طراحی شده، می بایست مطابق با تلرانس سوراخکاری گردند.

خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ پله فلزی

گریتینگ پله فلزی یا گریتینگ کف پله فلزی از فولاد تولید میگردد و دارای کیفیتی عالی و مقاومتی بینظیر میباشد.

 

گریتینگ پله فلزی کارایی های مختلف و زیادی دارد و یکی از پرکاربرد ترین انواع گریتینگ ها محسوب میگردد. به همین دلایل درخواست خرید گریتینگ پله فلزی بسیار بالاست.

 

گریتینگ پله فلزی در انواع مختلف، قابلیت طراحی و ساخت با کیفیتی فوق العاده را داراست که نوع های این گریتینگ به شکل : مارپیچ، مستقیم و... است.

 

گریتینگ پله فلزی از مقاومت واستحکام عالی برخوردار میباشد و برای تمامی انواع ارتباط میان طبقات بکارگیری میشود. گریتینگ پله فلزی در فضا های باز نیز کاربرد دارد.

 

به دلیل اینکه پله های فلزی از جنس فلز مستحکم هستند، از میزان مقاومت و توان بسیار بالایی برخوردار هستند.

البته اگر پوشش نامناسب باشد، ممکن است پله به مشکل بخورد و طول عمرش کاهش یابد. به جهت پیشگیری از این مشکلات، میبایست از فرایند گالوانیزه استفاده کرد.

 

گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی) در زندگی روزانه ما اهمیت بسیار بالایی دارد. به گونه ای که هیچ فردی قادر نیست تا بگوید که تا الان با این گریتینگ سر و کار نداشته است.

 

در سرتاسر شهر ها، پله های کارخانه ها، پله برقی ها، باغ و ویلا ها و برخی منازل نیز از گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی) بهره گیری میشود.

 

گریتینگ پله فلزی دارای فواید و کارایی بسیاری در مناطق و شرایط مختلف است. همچنین یکی از دلایل پرطرفدار بودن و بالا بودن خرید گریتینگ پله فلزی، انعطافی است که این گریتینگ در طرح و شکل دارد.

 

گریتینگ پله فلزی یکی از مصداق های بارز برای منعطف بودن متریال های گریتینگ میباشد.

خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ پله گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ پله فلزی گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ پله فلزی

Metal Stairs Grating

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش جهت خرید گریتینگ پله فلزی با شماره های زیر تماس بگیرید :

ساختار گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی)

جنس ساختار گریتینگ پله فلزی یا گریتینگ کف پله فلزی از فولاد است. فرقی که این گریتینگ دارد این است که در کناره های پله فلزی، پلیت هایی جوش داده میشود.

همچنین قسمتی از گریتینگ به وسیله ورق آجدار پوشیده میگردد. همچنین این فرایند یکی از فواید مهمی که دارد، پیشگیری و جلوگیری از لغزش و آسیب عابران و مردم است.

خرید گریتینگ پله فلزی در اراک

به دلیل استفاده‌ بالایی که از نوع های مختلف گریتینگ از جمله گریتینگ پله فلزی در صنعت های گوناگون میگردد، هم اکنون شرکت ها، کارخانه ها و سازنده های بسیاری در ایران و اراک در حوزه تولید و طراحی گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی) و نوع های مختلف گریتینگ فعالیت میکنند.

بسیاری از مجموعه های تولید گریتینگ پله فلزی در مناطقی از جمله اراک، تهران و اصفهان قرار دارند و سازه های خود را با عنوان های مختلفی از جمله گریتینگ پله فلزی اراک به فروش میرسانند.

اگر شما قصد خرید گریتینگ کف پله فلزی از جمله گریتینگ پله فلزی اراک را دارید پیشنهاد میشود به سراغ مجموعه های تولید گریتینگ درجه یک و معتبر و سازنده بهترین گریتینگ ها بروید.

به دلیل این که این مجموعه ها از روش ها و دستگاه های استاندارد و به روز در ساخت گریتینگ پله فلزی استفاده مینمایند و در نتیجه شما میتوانید بهترین گریتینگ پله فلزی یا بهترین گریتینگ کف پله فلزی را خرید نمایید.

مجموعه آرکا گریتینگ به واسطه حضور پر درخشش خود در صنعت ساخت و خرید گریتینگ از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان گریتینگ پله فلزی در ایران و اراک محسوب میشود.

تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ پله فلزی
تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ پله فلزی

کاربرد گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی)

گریتینگ پله فلزی (گریتینگ کف پله فلزی) کاربرد ها و استفاده های فراوانی دارد. به طور مثال این گریتینگ در دور مخازن پتروشیمی ها، در دور مخازن پالایشگاه ها، در راه پله های صنعتی و شهری و همچنین برای ارتباط میان طبقات خانه ها استفاده میگردد.

مشتریان عزیز و کاربران گرامی میتوانند جهت دریافت مشاوره و راهنمایی و همچنین جهت خرید گریتینگ پله فلزی و خرید بهترین گریتینگ کف پله فلزی، همین حالا با کارشناسان آرکا گریتینگ تماس حاصل فرمایند.

از کاربردهای گریتینگ پله فلزی میتوانیم به استفاده و کاربرد این گریتینگ در بخش صنعتی، مسکونی و معماری اشاره کنیم. لازم به ذکر است که در سال های اخیر، گریتینگ پله فلزی شکل و طراحی جدیدی به خود گرفته است که مایل به سبک ها و طراحی های کلاسیک است.
این گریتینگ با توجه به نیاز، سلیقه و ماهیت آن مکان، طراحی و ترکیب های گوناگونی دارد. نوع طراحی که در محیط های صنعتی به کار برده میشوند، در محیط های شهری مورد استفاده واقع نمیشوند.
برای مثال نوع طراحی پله های مخزن آب با پله های گریتینگ باغ ها و تالار های لوکس کاملا متفاوت میباشد.