فهرست مطالب و عناوین این بخش

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ گالوانیزه چیست؟

Galvanized Grating

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

گریتینگ گالوانیزه چیست؟

پیش از سفارش و خرید گریتینگ گالوانیزه پیشنهاد میشود مطالبی که در ادامه در خصوص گریتینگ گالوانیزه میباشد را مطالعه فرمایید.

 

گریتینگ فلزی و گریتینگ کف پله در سبک ها و انواع متفاوتی تولید میشود. تولید این گریتینگ ها شامل دست ساز، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک (الکتروفورج ماشینی) میباشد.

 

در پاسخ سوال گریتینگ گالوانیزه چیست؟ میتوان گفت :

بعد از طراحی و ساخت گریتینگ، به منظور افزایش میزان مقاومت گریتینگ در مقابل مشکلاتی چون خوردگی، رطوبت، تاثیرات جوی و علاوه بر اینها به منظور خلق ظاهری زیبا در گریتینگ، گریتینگ را به واسطه ی گالوانیزه گرم پوشش میدهند.

این سبک از گریتینگ را گریتینگ گالوانیزه (Galvanized Grating) مینامند.

 

به صورت کلی گریتینگ ها از جمله گریتینگ گالوانیزه ای که تولید میشوند در کل با سه مشخصه : تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد آجدار (چهار پهلوی تابیده شده) شناخته میشوند.

 

همچنین به منظور گالوانیزه ی گریتینگ تسمه در تسمه، قیمت آن نسبت به انواع دیگر (گریتینگ تسمه در نیم تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد آجدار) به دلیل بالاتر بودن میزان روی بری، بالاتر میباشد.

 

تولید و طراحی گریتینگ گالوانیزه بر اساس استاندارد هایی انجام میشود.

به صورت معمول گریتینگ ها را مطابق با استاندارد بین المللی ASTM A123 گالوانیزه میکنند.

مطابق این استاندارد بین المللی، میانگین ضخامت پوشش گریتینگ گالوانیزه میبایست از هفتاد میکرون تا هشتاد و پنج میکرون باشد.

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ گالوانیزه

پیش از خرید گریتینگ گالوانیزه، میبایست مشخصات فنی گریتینگ را با دقت بررسی نمایید. در مورد خرید گریتینگ گالوانیزه باید به میزان وزن و اطلاعات فنی گریتینگ توجه کنید. زمانی که قصد خرید گریتینگ گالوانیزه را دارید و میخواهید از قیمت گریتینگ گالوانیزه مطلع شوید، باید به این موارد توجه زیادی داشته باشید.

 

در مورد اطلاعات فنی گریتینگ گالوانیزه میبایست به انواع گریتینگ گالوانیزه توجه نمایید. این انواع شامل: تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه یا میلگردی میباشد توجه نمایید و علاوه بر این، میزان ارتفاع تسمه گریتینگ گالوانیزه و میزان وزن این گریتینگ را آنالیز نمایید.

 

گریتینگ گالوانیزه یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع های گریتینگ است و میتوان گفت که درخواست خرید گریتینگ گالوانیزه بالاست. علت این امر، استقامت بالای انواع پوشش به کار رفته شده در این گریتینگ است.

 

وقتی گریتینگ فلزی به روکش گالوانیزه آغشته میگردد و در واقع فرایند گالوانیزاسیون روی این محصول انجام می گردد، میزان مقاومت این گریتینگ به اندازه ای افزایش مییابد که در مقابل انواع زدگی و خوردگی حفاظت میشود و ظاهر ابتدایی خود را حفظ مینماید.

 

به همین علت گریتینگ گالوانیزه طرفداران بسیاری دارد و اکثر درخواست های خرید گریتینگ مربوط به خرید گریتینگ گالوانیزه میباشد. بخش عمده ای از کاربرد و خرید گریتینگ گالوانیزه در کانال های آب یا همان گاتر میباشد.

خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ
خرید گریتینگ گالوانیزه شده، خرید بهترین گریتینگ گالوانیزه، سفارش آنلاین آرکا گریتینگ

خرید گریتینگ گالوانیزه

Galvanized Grating

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش جهت خرید گریتینگ گالوانیزه با شماره های زیر تماس بگیرید :

نکته مهم در مورد خرید گریتینگ گالوانیزه

توجه فرمایید که جهت خرید گریتینگ گالوانیزه، میبایست جزئیات و مشخصات مربوط به این محصول مشخص شود.

به علت اینکه مشخص شدن قیمت خرید گریتینگ گالوانیزه به مقدار وزن و مشخصات فنی این گریتینگ بستگی دارد.

مورد هایی از جمله نوع گریتینگ گالوانیزه از قبیل: گریتینگ تسمه در تسمه یا تسمه در میلگرد، ارتفاع تسمه و نوع مش‌بندی گریتینگ گالوانیزه قادر هستند تا مقدار اندازه وزن گریتینگ را مشخص نمایند که در تایین قیمت خرید گریتینگ بسیار مهم است.

به منظور اطلاع از قیمت نهایی گریتینگ گالوانیزه پس از محاسبات مقدار وزن و میزان مقاومت این گریتینگ در ۱ متر مربع، تناژ کلی کار با درنظر گرفتن متراژ مورد نیاز محاسبه میگردد.

خرید گریتینگ گالوانیزه در اراک

به دلیل استفاده‌ بالایی که از نوع های مختلف گریتینگ از جمله گریتینگ گالوانیزه در صنعت های گوناگون میگردد، هم اکنون شرکت ها، کارخانه ها و سازنده های بسیاری در ایران و اراک در حوزه تولید و طراحی گریتینگ در نوع های مختلف آن فعالیت میکنند.

بسیاری از مجموعه های تولید گریتینگ در مناطقی از جمله اراک، تهران و اصفهان قرار دارند و سازه های خود را با عنوان های مختلفی از جمله گریتینگ اراک به فروش میرسانند.

اگر شما قصد خرید گریتینگ گاالوانیزه از جمله گریتینگ اراک را دارید پیشنهاد میشود به سراغ مجموعه های تولید گریتینگ درجه یک و معتبر و سازنده بهترین گریتینگ بروید.

به دلیل این که این مجموعه ها از روش ها و دستگاه های استاندارد و به روز در ساخت گریتینگ استفاده مینمایند و در نتیجه شما میتوانید بهترین گریتینگ را خرید نمایید.

مجموعه آرکا گریتینگ به واسطه حضور پر درخشش خود در صنعت ساخت و خرید گریتینگ از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان گریتینگ در ایران و اراک محسوب میشود.

خرید گریتینگ گالوانیزه، سفارش بهترین گریتینگ گالوانیزه، آرکا گریتینگ، گریتینگ گالوانیزه اراک
تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ گالوانیزه
خرید گریتینگ گالوانیزه، سفارش بهترین گریتینگ گالوانیزه، آرکا گریتینگ، گریتینگ گالوانیزه اراک
تماس با واحد بازرگانی و فروش گریتینگ گالوانیزه

سایز و ابعاد صفحات گریتینگ گالوانیزه

قطعات گریتینگ گالوانیزه در چه ابعاد و اندازه هایی ساخته میشوند؟

این سوال از سوال های پر تکرار و مهمی است که مشتریان عزیز و خریداران به هنگام خرید گریتینگ گالوانیزه میپرسند. اندازه ابعاد استانداردی که گریتینگ های گالوانیزه دارند به طور معمول در اندازه های ۳ متر در ۱ متر و ۶ در ۱ متر ساخته میشوند.

مشتریان عزیز میتوانند با توجه به اندازه مساحت محیط و متراژی که قصد پوشش دهی آن را دارند به انتخاب ابعاد و سایزهای گریتینگ گالوانیزه بپردازید. به طور کلی محیط هایی که ابعاد و متراژ بالایی دارند، گریتینگ گالوانیزه ۳ در ۱ متر بهترین انتخاب برای آن ها میباشد.

لذا در پروژه هایی که مشتریان نیاز به ایجاد پل بین دو سطح دارند، میتوانند سایز دیگر را که طول ۶ متر دارد انتخاب نمایند.

یک مورد بسیارمهم که در طراحی و ساخت انواع گریتینگ گالوانیزه مد نظر مجموعه های سازنده است، این است که ابعاد این قطعات دارای متراژ و طول و عرض استاندارد باشند.

به عنوان نمونه نمیتوان اندازه و ابعاد خارج از مقدار های استاندارد و تأیین شده را برای تولید این قطعات به کار برد. بعضی از مشتریان ابعاد سفارشی را برای ساخت گریتینگ گالوانیزه ارائه میکنند که متأسفانه امکان طراحی گریتینگ گالوانیزه در این ابعاد سفارشی نیست.

سفارش و خرید گریتینگ گالوانیزه میبایست منطبق با استاندارد ها و اصول مهندسی و فنی طراحی و ساخت گریتینگ باشد.